Rubriky:

Španělsko

Dárek rozesmál legendu. Od soupeře dostala na rozloučenou ponorku

10. května 2018 10:54 - Barcelona/Praha

Poklona králi, který se rozhodl odejít. Když legendární záložník Andrés Iniesta ohlásil, že končí v Barceloně, bylo v pozoru celé Španělsko. Hráči, který dokázal všechno, na co jen mohl pomyslet, se klaní fanoušci i soupeři. Aby ne, vždyť vyhrál mistrovství světa, dvakrát byl králem Evropy, ve sbírce úspěchů má i čtyři triumfy v Lize mistrů. Nově se může pochlubit i ponorkou, kterou mu věnoval soupeř.

 

Profimedia.cz

Barcelona naposledy spráskala ve španělské lize Villarreal 5:1 a jednou asistencí k tomu přispěl i Iniesta. Poražený klub známému hráči i tak vyjádřil úctu, když mu věnoval žlutou ponorku, a dostál tak přezdívce, kterou se Villarreal léta pyšní. Bylo to přece naposledy, co Iniesta proti klubu hrál, tak si vše zasloužilo speciální dárek na památku.

Chlapík s kapitánskou páskou převzal pozornost s úsměvem a fanoušci nadšeně tleskali. Média si však následně všimla toho, že se soupeř Barcelony zrovna nepředal. Úplně stejnou ponorku totiž může získat každý fanda, je totiž k mání v klubovém obchodě za 45 eur, tedy necelých dvanáct set korun. Jednou věcí si ale mohou být všichni jistí, byla to první ponorka, kterou Iniesta na trávníku dostal.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..