Rubriky:

Liga mistrů

Hadamczik: Na Svěrkoše nemám práva

29. června 2003 17:32 - OSTRAVA

Přestup fotbalového útočníka Václava Svěrkoše do německé Borussie Mönchengladbach vyvolal řadu spekulací o tom, že ze stomiliónového odstupného získá polovinu bývalý majitel ostravského Baníku Alois Hadamczik. Současný trenér hokejové Sparty popírá existenci směnky, zaručující mu podíl až ve výši 50 miliónů.

 

Internet

Hadamczik nechápe, kde se informace vzala. "Některá média mě dokonce citují, ale s nikým jsem se o tom nebavil. Šéf dozorčí rady Baníku Vojtěch Flégl se nechal slyšet, že při auditu před prodejem klubu žádná směnka nebyla objevena, a má pravdu. Práva na Svěrkoše ani klub nevlastním," řekl Právu trenér Sparty Alois Hadamczik, jenž pobývá se svými svěřenci na kondičním soustředění v Tatrách.

Fotbalový útočník Václav Svěrkoš se k situaci nehodlal vyjádřit. "To není můj problém," konstatovala čerstvá posila Mönchengladbachu. Druhý nejlepší střelec uplynulé domácí sezóny odletí do svého nového působiště ve čtvrtek. "Balíme věci a chystáme stěhování. Doufám, že v začátcích nám pomůže Ivo Ulich, protože první týdny asi budou hektické," uvedl Svěrkoš, který do Německa vyrazí se svou přítelkyní Janou.

Igor Bruzl

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..