Jen pojďte, holenkové! Slavia už peče trávník na další bitvu v Lize mistrů

23. listopadu 2019 11:36 - Praha

Od začátku skupiny kalkulovali s variantou, že pokud chtějí v pohárové Evropě přečkat do jara, budou muset v posledním domácím duelu skupiny Ligy mistrů porazit Inter Milán. Fotbalisté pražské Slavie teď před velkou výzvou stojí. Zatímco mužstvo se chystá na sobotní ligový duel v Olomouci, Eden už se připravuje na středeční duel s Nerazzurri. V přiloženém videu uvidíte, že pomáhá i umělé slunce...

Sport.cz

Jednoduše řečeno, Slavia už peče trávník na středeční bitvu v Lize mistrů. Ačkoliv i ve druhé půlce listopadu panují příjemné teploty, klub neponechává nic náhodě.

Osvětlovací rampy SGL (Stadium grow lighting) jsou náhradou přirozeného světla, tedy slunečního záření, a napomáhají udržet nejlepší kvalitu trávníku po celý rok. Jde hlavně o období, kdy je přirozeného světla méně, anebo vzhledem ke konstrukci stadionu nejsou některá místa rovnoměrně zasažena přirozeným slunečním světlem.

Slavia do takzvaného umělého slunce investovala minulou zimu.

Takže jen pojďte, holenkové z Milána...!

dos, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..