Rubriky:

Liga mistrů

Bookmakeři věří Slavii, sázkaři Ajaxu

28. srpna 2007 12:47 - PRAHA

Podle bookmakerů je před středeční odvetou předkola Ligy mistrů mírným favoritem pražská Slavia, sázkaři však víc věří ve výhru Ajaxu. Na ni už jsou vsazeny milióny a ve sběrně Fortuny nedaleko rozestavěného stadiónu v Edenu někdo vsadil na vítězství Ajaxu sto tisíc korun. Jestli mu tip vyjde, vydělá 90 tisíc.

"Vklady na Slavii jsou v desetitisících, zatímco na Ajax v miliónech. Osmdesát procent sázejících si myslí, že postoupí Ajax," prozradil hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák.

Pod přívalem sázek museli bookmakeři měnit kurzy. Ten na výhru Ajaxu klesl z původních 2,25 na 1,9, zatímco vítězství Slavie má momentálně kurzovou hodnotu 3,5. Favoritem na postup je však stále Slavia s kurzem 1,65:1, zatímco Ajax má 1,98:1. Hodně sázejících věří, že český tým uhraje remízu, což by mu po vítězství v Amsterodamu stačilo.

Odveta Sparty v Londýně se zdá být jednoznačnou záležitostí. Vítězství českého mistra na půdě Arsenalu by sázejícímu vyneslo minimálně sedminásobek vkladu, přesto takový tip příliš neláká. Zato na tutovku v podobě výhry Arsenalu putují milióny. "Většina sázkařů navíc očekává přinejmenším dvoubrankový rozdíl," dodal Hanák.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..