Rubriky:

Liga mistrů

Debakl na Arsenalu fandy Slavie neodradil, odveta je vyprodaná

1. listopadu 2007 14:39 - PRAHA

Rekordní sedmibrankový debakl na hřišti Arsenalu z minulého týdne nesnížil zájem fanoušků pražské Slavie o návštěvu odvetného duelu, který je na Strahově na programu příští středu 7. listopadu. Mluvčí klubu Ondřej Zlámal uvedl, že zápas je vyprodaný a v hledišti by mělo být přes 17 tisícovek diváků.

"Zájem o utkání byl obrovský, kdybychom měli uspokojit všechny žádosti, tak bychom prodali 50 tisíc vstupenek," řekl ČTK Zlámal. Slavia dala do předprodeje přes 15 tisíc lístků v cenové relaci od 850 do 1300 korun, přednostní právo na nákup měli držitelé permanentek a ti diváci, kteří přišli na první zápas v základní skupině proti Steaue Bukurešť.

Celkem 1400 vstupenek pro své příznivce zajistil Arsenal, takže i jeho sektor bude plný, několik stovek lístků připadlo pro pořadatele soutěže a oficiální partnery UEFA.

O zápasy Slavie v Lize mistrů je letos zájem. Utkání druhého předkola se Žilinou na Strahově sledovalo 11 222 diváků, ve třetím předkole jich na Ajax přišlo 17 500 a na Steauu 15 723.

ČTK

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..