Rubriky:

Liga mistrů

Sparťanští fanoušci měli dostat nářez od Poláků

5. srpna 2010 12:24 - NÁCHOD

Zhruba dvě desítky osobních vozů s polskými registračními značkami se shromáždily ve čtvrtek u hřbitova v Dolanech na Náchodsku. Jak se záhy ukázalo, seděli v nich polští fotbaloví výtržníci, kteří tu čekali na autobusy se sparťanskými fanoušky, vracejícími se z Poznaně po vyhraném vzájemném utkání odvetného předkola Ligy mistrů.

 

Ludmila Žlábková, Právo

Řidič jednoho z autobusů přivolal na pomoc policejní hlídky, které autobusy sparťanských fandů doprovodily až k Poděbradům. Policisté na hraničních přechodech v Náchodě a Meziměstí následně zastavovali vracející se vozy polských fanoušků. "Ukázalo se, že některé z osádek u sebe neměly ani potřebné osobní doklady. V současné době stále probíhá dokumentování," uvedla mluvčí.

Policisté kontrolují doklady polských fanoušků Lechu PoznaňPolicisté kontrolují doklady polských fanoušků Lechu Poznaňfoto: Právo/Ludmila Žlábková


Policie také žádá případné svědky, kteří mezi 5:35 a 5:40 hodinou projížděli kolem hřbitova v Dolanech, aby kontaktovali policii na lince 158.

Sparta po domácí výhře 1:0 nad Lechem Poznaň vyhrála stejným výsledkem i středeční odvetu na polské půdě. Rozhodnutí nervózního utkání přinesla penalta, kterou proměnil v 50. minutě Kladrubský.

lž, Právo

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..