Zápas LM Midtjyllandu a Liverpoolu se nebude hrát v Dortmundu

27. listopadu 2020 10:52 - Dortmund

Závěrečné utkání skupinové fáze Ligy mistrů mezi fotbalisty Midtjyllandu a Liverpoolu se v Dortmundu hrát nebude. Mluvčí evropské unie UEFA popřel informaci o přeložení duelu na neutrální půdu a potvrdil, že se zápas 9. prosince uskuteční podle původního plánu v dánském Herningu.

 

Martin Rickett, Reuters

Ve čtvrtek přitom mluvčí města Dortmund německým médiím řekl, že utkání bude hostit stadion Borussie Signal Iduna Park. Britská vláda totiž požaduje po lidech, kteří na ostrovy cestují z Dánska, čtrnáctidenní karanténu z důvodu možného přenosu koronaviru. Kvůli tomu Liverpool údajně požádal o sehrání zápasu mimo Dánsko a vybral si Dortmund, kde v letech 2008-2015 trénoval současný kouč "Reds" Jürgen Klopp.

Britská vláda nicméně dala podle prohlášení Midtjyllandu profesionálním sportovcům výjimku, takže se na ně karanténa nevztahuje. "Anglické úřady zmírnily cestovní omezení vůči Dánsku. Můžeme potvrdit, že se zápas bude hrát podle plánu v MCH Areně (v Herningu)," uvedl klub. Stejnou informaci dal německým médiím mluvčí UEFA.

Vyčichlý Liverpool. Tohle se mu pod Kloppem na Anfieldu ještě nestalo!

ČTK

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..