Londýn

Brazilský záložník fotbalistů Chelsea Ramires si po středečním postupu svého týmu do semifinále Ligy mistrů musel oddechnout tak, že to musel slyšet celý Londýn. Ve druhém poločase odvetného utkání čtvrtfinále s Benfikou Lisabon totiž minul míč před úplně prázdnou brankou! Může být jen rád, že Chelsea nakonec zvládla postup i bez jeho spálené tutovky.

Ramires minul balon v jasné šanci

Běžela 51. minuta odvetného zápasu mezi Chelsea a Benfikou, když domácí Kalou zatáhl míč po levé straně a naservíroval jej jako na stříbrném podnose Ramiresovi dobíhajícímu k brance. Ten sice předběhl hostujícího obránce, ale míč mu snad metr před brankovou čarou proběhl mezi nohama.

Pokud by Ramires balon trefil správně, Chelsea by vedla už 2:0 a po jednobrankovém vítězství v prvním zápase by byl postup téměř hotovou věcí. Takhle se museli domácí fanoušci nervovat až do konce, protože Benfika i v deseti v závěru utkání vyrovnala. Oddechnout si mohli definitivně až po nádherné trefě Meirellese v nastaveném čase.