Rubriky:

Liga mistrů

Razgrad neví, kde by hrál odvetu play off o Ligu mistrů

7. srpna 2013 20:40 - Sofia

Bulharský fotbalový mistr Ludogorec Razgrad neví, kde by hrál případnou odvetu play off o účast v základní skupině Ligy mistrů. V termínu 27. a 28. srpna totiž nemůže využít národní stadión Vasila Levského v Sofii, protože zde probíhá rockový koncert.

Prezident klubu Kiril Domušjev proto dnes novinářům řekl, že hledá náhradní řešení pro případ, že by los nařídil Razgradu odehrát odvetu na domácí půdě. "Začínám z toho šílet. Nikdy jsem si nepomyslel, že by nás taková věc mohla připravit o Ligu mistrů," svěřil se reportérům.

Razgrad úspěšná předkola proti Slovanu Bratislava a Partizanu Bělehrad odehrál na domácím stadiónu pro 8000 diváků, pro play off už ho však využít nemůže. Reálně tak hrozí, že případnou "domácí" odvetu bude muset odehrát v zahraničí, protože v Bulharsku už není jiný stadión vyhovující požadavkům UEFA.

Razgrad se nachází 70 kilometrů od rumunských hranic, takže by mohl využít stadion Steauy Bukurešť. "Ale můžeme na ně v play off narazit a pak nevím," uvažoval Domušjev s tím, že další možností je odehrát oba zápasy na hřišti soupeře.

Situaci by vyřešilo, pokud by Razgrad zahajoval dvojzápas na domácí půdě, v termínu 20./21. srpna totiž problémy nemá. Jasno bude po losu, který proběhne v pátek v Nyonu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..