Rubriky:

Liga mistrů

Ovládněte Ligu mistrů! Vytvořte si tým z nejlepších hráčů na světě!

11. září 2013 11:31

Sen fotbalových nadšenců a fanoušků se plní! Pouze na Sport.cz si můžete vytvořit svůj vlastní tým z nejlepších hráčů světa! Hrajte Ligu mistrů a vyhrajte iPad mini, playstation a další skvělé ceny!

 

Sen všech malých kluků po celém světě si teď můžete splnit díky Fantasy Lize mistrů. Jako jediní v zemi vám dáváme šanci si na každé kolo Ligy mistrů postavit ten nejlepší tým světa, který dokážete vytvořit z rozpočtu 100 miliónů.

Ronaldo, Messi, Neymar nebo Ribéry! Největší hvězdy fotbalového nebe si teď může koupit každý, navíc si můžete vytvořit vlastní ligu a hrát proti svým přátelům! Dokažte jim, že největší odborník ve světě fotbalu není Mourinho nebo Guardiola, ale právě vy!

Prožij Ligu Mistrů! Zapoj se do hry. Vytvoř si tým na nejlepší fotbalovou ligu světa. Hraj Fantasy fotbal!

Věříte, že Viktorie Plzeň není v Lize mistrů náhodou? Dokažte to a kupte si do týmu hráče z poslední české naděje světového fotbalu! Nejdražší hráč Plzně Michal Ďuriš může být váš za pouhých 5,5 miliónů, Limberský, Wágner a Tecl vás vyjdou na pouhých 5 miliónů! To hvězdný kanonýr Barcelony Lionel Messi je hned třikrát dražší.

Úterní a středeční večery, které jsou pro Ligu mistrů tradičně vyhrazeny, teď dostanou další rozměr. Všechny statistiky pro vás sledujeme live! Sledujte své hráče na trávníku a uvidíte, kolik bodů vám vaši hráči získávají přímo v průběhu utkání!

A pokud se vám nedaří v Lize mistrů, zkuste štěstí v Evropské lize, kterou jsme pro vás jako jediní vytvořili a spustili! Dvě nejlepší fotbalové soutěže světa a všechny velké hvězdy na dotek! Teď máte dvojnásobnou možnost vyhrát jednu z mnoha cen!

Fantasy
Fantasy liga fotbal

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..