Barošův start v semifinále Ligy mistrů je velmi nejistý

Start liverpoolského útočníka Milana Baroše ve středečním semifinále fotbalové Ligy mistrů proti Chelsea je podle britských médií "velmi nejistý". Baroš v sobotu odkulhal po 37 minutách duelu s Crystal Palace, o povaze jeho zranění ale média nic bližšího nesdělují.

Kouč Rafael Benítez si po prohře Liverpoolu, která snížila jeho naděje na účast v příštím ročníku Ligy mistrů, stěžoval na tvrdou hru soupeře.

"Snažili jsme se hrát fotbal, ale nešlo to. Jen se zeptejte Milana Baroše, jak byli tvrdí. Má modřiny po celém těle. Podívejte se na televizi, ať víte, o čem mluvím," řekl novinářům Benítez.

Baroš po několika ostrých faulech ze hřiště odešel. Na jeho očekávaný duel s jinou oporou reprezentace Petrem Čechem, který střeží branku Chelsea, tak možná nedojde.

Liverpool na hřišti Crystal Palace prohrál 0:1. Jedinou branku utkání vstřelil ve 34. minutě Johnson.