Rubriky:

Liga mistrů

Legia Varšava se odvolala proti vyloučení z Ligy mistrů

12. srpna 2014 12:55 - Varšava

Legia Varšava se odvolala proti svému vyloučení z fotbalové Ligy mistrů. Polský klub nesouhlasí s trestem UEFA za neoprávněný start hráče ve třetím předkole elitní soutěže se Celticem Glasgow.

 

www.legia.com

Legia vyhrála první domácí zápas 4:1 a v Glasgowě vedla 2:0, když na poslední čtyři minuty nastoupil obránce Bartosz Bereszynski, který však měl pykat za červenou kartu z minulé sezony. Celtic tak po kontumaci 3:0 a s celkovém skóre 4:4 postoupil díky gólu ze soupeřova hřiště.

Varšavský klub na svých internetových stránkách zveřejnil prohlášení, v němž vyzývá ke snížení disciplinárního trestu nebo k jeho úplnému zrušení. UEFA by měla odvolání řešit na středečním zasedání v Nyonu a rozhodnutí vydat ve čtvrtek nebo v pátek.

Legia už formou otevřeného dopisu navrhla glasgowskému klubu sehrát dodatečný zápas o postup do dalšího předkola LM, což ale skotský šampión odmítl. Pokud UEFA své rozhodnutí nezmění, bude Legia hrát čtvrté předkolo Evropské ligy proti kazašskému Aktobe a Celtic play off Ligy mistrů s Mariborem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..