Rubriky:

Liga mistrů

VIDEO: Tlusté prase s kabátem se symboly eura. Fanoušci Legie poslali UEFA jasný vzkaz

29. srpna 2014 15:24 - Varšava

Asi ještě dlouho bude ve fanoušcích Legie Varšava vřít vztek za to, že se UEFA rozhodla jejich tým vyřadit z bojů o Ligu mistrů proto, že polský tým v zápase proti Celtiku Glasgow poslal na hřiště na poslední čtyři minuty hráče, který byl v trestu. Vlajkonoši varšavského celku vyslali do Nyonu, kde UEFA sídlí, jasný vzkaz pomocí obřího chorea.

Členové kotle Legie využili ke vzkazu odvetný zápas play off Evropské ligy, v němž se Legia střetla s kazašským Aktobe. Přes své hlavy rozvinuli obrovský portrét růžového pašíka držícího v ruce otočenou matematickou poučku o tom, že jedna je víc než šest.

Autoři tím poukazovali na to, že Legia v úvodním utkání vyhrála 4:1 a ve Skotsku pak 2:0. Po kontumaci za nástup Bartosze Bereszynského se odvetný zápas změnil ve výsledek 3:0 pro Celtic a díky vstřelenému gólu na hřišti soupeře postoupil skotský celek. A to i přesto, že Legia navrhovala sehrát dodatečný zápas o postup.

Pod čuníkem ověnčeným znakem UEFA a v kabátě se symboly eura stojí nápis: „Protože na fotbale nezáleží. Ale na penězích ano."

Legia neuspěla ani u mezinárodního arbitrážního soudu CAS v Lausanne a absolvovala tak play off o Evropskou ligu. V tom po vítězství 1:0 na hřišti Aktobe a domácí výhře 2:0 uspěla a do EL pronikla. Celtic do Ligy mistrů nepostoupil, nestačil na slovinský Maribor.

oc, Sport.cz

Je podle vás správné, že Celtic postoupil na úkor Legie Varšava do play off Ligy mistrů?

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..