Rubriky:

Liga mistrů

Poplach na Rudém náměstí. Fotbalisty Bayernu vyhnali v Moskvě v noci na ulici

29. září 2014 11:12 - Moskva

Nepříjemné překvapení čekalo na fotbalisty Bayernu Mnichov v ruské metropoli. Bavorský tým se ubytoval před utkáním Ligy mistrů proti CSKA Moskva v hotelu na Rudém náměstí, z něhož se musel ale v nočních hodinách nečekaně rychle poroučet na ulici. V hotelu totiž cosi spustilo požární alarm a kompletní osazenstvo muselo být evakuováno.

 

Michael Dalder, Reuters

Hrozba se naštěstí ukázala jako planá. Někteří hráči i kouč Pep Guardiola se nechali vyfotit, jak stojí v potemnělých moskevských ulicích zabaleni do dek a čekají na návrat do svých luxusních pokojů.  Hodinu před půlnocí už přišla pro fanoušky Bayernu definitivně uklidňující zpráva.

"Byli jsme ujištěni, že je vše v pořádku. Hráči i realizační tým už jsou zpět na hotelu. Zítra dostanou hráči hodinu spánku navíc. Dobrou noc z Moskvy," hlásil oficiální klubový účet na twitteru.

Bayern si víkendovou výhrou nad Kolínem (2:0) pojistil vedení v bundeslize a v podobném duchu by rád pokračoval i v základní skupině Ligy mistrů, v níž se stejně jako loni potkává s CSKA a Manchesterem City. V samotném utkání, čeká na fotbalisty další zvláštnost. Kvůli rasistickým projevům fanoušků CSKA v minulé sezóně se bude hrát před prázdným hledištěm.

Bayern v minulé sezóně oba zápasy nad CSKA vyhrál, moskevský tým navíc začal letošní ročník debaklem na hřišti AS Řím 1:5. "Očekávám, že moskevský tým se bude chtít po porážce v Římě ukázat v mnohem lepším světle. Bude to pořádně žhavý zápas, zvenčí to tak možná nevypadá, ale na hřišti to tak určitě bude," předvídá sportovní ředitel Bayernu Matthias Sammer.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..