Rubriky:

Liga mistrů

Koumáci Luiz a Ibrahimovic si poradili po svém. Kampak na ně se sprejem, upatlali si novou čáru

18. února 2015 11:45 - Paříž

Dělej, mázni to kus vedle. Dokud nekouká! Takhle nějak možná vypadala konverzace dvou hvězd Paris SG. Zlatan Ibrahimovic tak mohl nabádat spoluhráče Davida Luize, aby v prvním osmifinále fotbalové LM pozměnil místo, které jim pro rozehrávání přímého volného kopu proti Chelsea nařídil turecký sudí Cüneyt Cakir. Možná však byl duchovním otcem drzé myšlenky a ještě drzejšího činu sám Luiz, nikdo ho ani nemusel o nic žádat.

 

Repro TV

Obě esa domácích obhlížela situaci a zkoumala, jak překvapit soupeře z přímého kopu poblíž pokutového území. Místo pro zahrávání se jim nezdálo optimální, snad ho Luiz a Ibrahimovic chtěli pozměnit i kvůli tomu, že Courtois v bráně Chelsea už stavěl zeď a dodatečná odchylka, třeba i jen pár decimetrů, se jim mohla hodit.

Pěna ze spreje se přitom dosud jevila jako takřka posvátná, hráči ji spořádaně respektovali. Ti u míče i ti ve zdi. Luiz ale tentokrát sprej nabral rukou a čáru v klidu o kus přesunul, nikdo si toho pořádně ani nevšiml. Snad i proto, že sprej vskutku z trávníku rychle mizí.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..