Rubriky:

Liga mistrů

Sázkaři a bookmakeři se na Spartě neshodnou. Plzeň je tutovka

4. srpna 2015 18:04 - Praha

Dva nadějné výsledky venku, dvě odvety na domácím hřišti. Taková je situace českých zástupců ve třetím předkole fotbalové Ligy mistrů. Jenže zatímco v případě Plzně je její postup přes Maccabi Tel Aviv považován za tutový, v případě sázek na Spartu a její duel s CSKA Moskva nastal zajímavý rozpor. Zatímco bookmakeři jí dávají reálné šance, sázející u některých domácích kanceláří stále více věří favorizovanému soupeři.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Po remíze 2:2 v Moskvě zůstává odveta na Letné oříškem. Zatímco bookmakeři Tipsportu vypsali kurz na postup Sparty 1,75:1, který ji lehce favorizuje, sázkaři na to nedbají a zatím vsadili čtyřnásobně více na postup CSKA v kurzu 1,95:1.

„Na postup fotbalistů CSKA jsme přijali sázky již za 1,5 miliónu korun. Sázkaři cítí, že to ze strany Sparty stále není ono, důvěře v postup zřejmě nepřidal ani nepřesvědčivý domácí výkon proti Baníku," říká vedoucí bookmaker kanceláře Ladislav Pavlis.

To u konkurenční Fortuny se v případě Sparty po prvním utkání otočil nejenom kurz, ale také nálada sázkařů. Aktuálně na postup Ščasného družiny míří přibližně 60% sázek. Pokud jde o sázky na výsledek, vklady jsou rozloženy 50 na 50.

Letenští se dostali do hry

„Sparta se v prvním utkání dostala do hry a bude zajímavé sledovat, jak se s tím popere. V ligovém utkání proti Baníku mě nepřesvědčila, do poháru se nicméně evidentně umí vzepnout. S CSKA se dá hrát útočný rychlý hurá fotbal, postup tak bude otázkou produktivity," avizuje Ondřej Vích, hlavní bookmaker kanceláře.

Také podle bookmakerů Chance bude duel na Letné vyrovnaný. V řeči kurzů dělí oba celky jen sedm setin. Na výhru Sparty vypsali kurz 2,60:1, na Moskvu 2,53:1. Remíza je pak ohodnocena kurzem 3,54:1. Sparta však podle bookmakerů má stále slušnou šanci na postup, vyjádřenou kurzem 1,75:1. Postupová šance CSKA Moskva má pak kurz jen o málo vyšší - 1,95:1.

Velkým obratem zareagovala na výsledek prvního zápasu kancelář Victoria Tip. Zatímco před ním vypsala kurzy na postup 2,9 v případě Sparty a 1,3 u CSKA, před odvetou už platí 1,65 na postup Sparty a 2,05 na CSKA.

Všichni sází na postup Viktorie

Jasná shoda panuje před odvetou Plzně s Maccabi Tel Aviv. Další české želízko na cestě do Ligy mistrů bude hájit náskok 2:1, který si Viktorka přivezla z Izraele. Postup Plzně se tak zdá naprosto jistý, kurz má prakticky minimální hodnotu 1,02:1 (nižší kurz se vypisuje pouze 1,01:1). „Plzeň v lize možná také zatím neoslnila, ale zápas Ligy mistrů zvládla na horké půdě v Tel Avivu bravurně a nyní míří za postupem. Proti ní sází snad jen ‚sběratelé' vysokých kurzů (postup Maccabi 9:1)," říká Pavlis z Tipsportu.

„V případě Plzně už není o čem, vypadnutí by bylo hotovým skandálem," přidává se Vích za Fortunu. Plzeň podle jeho kanceláře v kurzu 1,6:1 svého soupeře porazí, v souladu s názorem 99% sázkařů.

Očima sázejících, na postup Viktorie sází všichni, na Tel Aviv nikdo.

dos, Sport.cz

Postoupí do play off fotbalové Ligy mistrů Plzeň i Sparta?

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..