Rubriky:

Liga mistrů

Liga mistrů on-line: Ajax - Sparta

22. listopadu 2005 19:41 - PRAHA

Klíčový zápas o uchování postupových nadějí čeká v úterním utkání Ligy mistrů fotbalisty Sparty. Pražané nastoupí v Amsterdamu k duelu s Ajaxem a pokud vyhrají, mohou ještě stále myslet na osmifinále. Jak si svěřenci trenéra Grigy povedou? Sledujte v podrobné on-line reportáži na Sport.cz.

"Jsme si vědomi, co tento zápas znamená z pohledu Ligy mistrů i celého podzimu, a chceme tu vyhrát. To však neznamená, že budeme bezhlavě útočit. Ajaxu chybějí Galásek, který má v týmu specifickou dirigentskou úlohu, a také útočník Babel, ale soupeř disponuje i tak dostatkem kvalitních hráčů, takže je určitě dokáže nahradit," má jasno kouč Sparty.

On-line reportáž z utkání Ajax - Sparta sledujte zde.

K největším slabinám současné Sparty patří hra v defenzivě a letenský lodivod proto bude trvat na důsledném plnění obranné fáze. "Naše obrana zatím není tak kvalitní a techničtí a rychlí hráči Ajaxu by její přílišné otevření mohli tvrdě trestat," konstatoval Griga.

Jak dopadne zápas Ajax -Sparta?
Hlasujte v anketě pod článkem.

Ani Ajaxu se ale v poslední době nedaří podle představ. "V zakončení se hrozně trápíme. Naše síla končí u šestnáctky soupeře," poznamenal obránce amsterdamského celku Zdeněk Grygera, který ponese kapitánskou pásku místo distancovaného Tomáše Galáska.

Tabulka skupina B
1. Arsenal 4 4 0 0 9:2 12
2. Ajax Amsterodam 4 2 1 1 8:5 7
3. FC Thun 4 1 0 3 4:8 3
4. Sparta Praha 4 0 1 3 1:7 1

Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..