Bývalý reprezentant popíchl Krmenčíka: Řekněte mu někdo, že nehraje za Plzeň, ale za nároďák!

Úvod do Ligy národů se českým fotbalistům nevydařil. V Uherském Hradišti prohráli s Ukrajinou 1:2 gólem z poslední akce utkání. Pod palbou kritiků byl zejména útočník Michael Krmenčík, jehož na Twitteru popíchl například i bývalý reprezentační záložník Jiří Štajner.

Český útočník Michael Krmenčík padá po souboji s jedním z ukrajinských soupeřů v utkání Ligy národů.

„Ať řekne někdo Krmenčíkovi, že nehraje v Plzni, ale za nároďák," komentoval na sociální síti Štajner výkon plzeňského útočníka, který proti Ukrajině nastoupil v základní sestavě a odehrál první poločas. Poté ho na hřišti nahradil Jaromír Zmrhal.

Krmenčíkovi se utkání nepovedlo. I v hodnocení redakce Sport.cz a při známkování čtenářů plzeňský kanonýr pohořel.

Zápas se nevydařil více hráčům, přesto Češi po trefě Schicka rychle vedli, ale dva direkty v nastavených časech obou poločasů vývoj duelu otočily.

„Do vedení jsme se sice dostali, ale pak už jsme ve středu hřiště nestačili pokrývat soupeřovy hráče. Dopřávali jsme jim spoustu prostoru, z čehož se rekrutoval tlak Ukrajinců. Zvláště když jsme vpředu neudrželi míč a valil se na nás jeden útok za druhým," okomentoval výkon svých svěřenců kouč Karel Jarolím.