Lens porazil v lize Sochaux 3:1

Jednoznačné vítězství 3:1 si v nedělním 24. kole francouzské ligy připsali fotbalisté Lensu v duelu se Sochaux. Domácím pomohly k výhře dvě branky v rozmezí 100 sekund, když se nejprve v 28. minutě prosadil obránce Hilton a o chvíli později zvýšil Keita.

Na druhém místě tabulky tak Lens odskočil pronásledovatelům z Lille, před kterými má náskok čtyř bodů.

Sochaux je šesté už jen o skóre před Bordeaux, které ve večerní dohrávce porazilo 1:0 Olympique Marseille. Domácím stále chyběl zraněný Vladimír Šmicer, jako střelec se prezentoval v 75. minutě Faubert, díky němuž dělí oba soupeře od sebe v tabulce už jen jediný bod.

Francie - 24. kolo:
Lens - Sochaux 3:1 (28. Hilton, 30. Keita, 58. Dindane - 85. Tosič), Bordeaux - Marseille 1:0 (75. Faubert).