Lyon po korunovaci mistrem uhrál v Auxerre jen remízu 0:0

PAŘÍŽ

Fotbalistům Lyonu se nepovedlo oslavit zisk francouzského titulu výhrou, když v neděli v Auxerre uhráli jen bezbrankovou remízu. Lyon, který se stal šampionem pošesté za sebou díky sobotní prohře Toulouse, nastoupil v nejsilnější možné sestavě, ovšem ani to mu nepomohlo ke vstřelení branky.

Nejblíže ke skórování byl český útočník Milan Baroš, který v týdnu řešil aféru s obviněním z rasistického gesta. Dnes se snažil odpovědět kvalitním výkonem a od začátku byl velmi aktivní. Rozuměl si především s dalším útočníkem Ben Arfou, ovšem ani v jedné ze čtyř šancí se neprosadil. V 62. minutě ho pak trenér Houllier vystřídal.

St. Etienne, které vede český trenér Ivan Hašek, nestačilo ve druhém dnešním utkání na Bordeaux a na vlastním hřišti prohrálo 0:2. V dresu domácích odehrál 61 minut útočník Marek Heinz, Vladimír Šmicer proseděl mezi hostujícími náhradníky celý zápas.