Bordeaux i v deseti udrželo těsný náskok a je druhé

PAŘÍŽ

Fotbalisté Bordeaux dokázali i v oslabení udržet vedení nad Lensem a zvítězili 1:0. Jedinou branku nedělního zápasu 34. ligového kola vstřelil již ve 13. minutě útočník Jussie.

Sedm minut před koncem první půle však nebezpečně fauloval Jemmeli a dostal červenou kartu. Bordeaux, v jehož týmu nebyl ani na lavičce český záložník Vladimír Šmicer, však těsný náskok udrželo a posunulo se na druhé místo tabulky právě před Lens, před nímž má náskok dvou bodů.

V souboji týmů z popředí tabulky mezi Marseille a Sochaux se také radovali domácí. Výhru jim zajistily dva slepené góly z druhé půle, kdy nejprve Cissé vstřelil vedoucí branku na 2:1 a o chvíli později zvýšil Nasri. Marseille se tak v tabulce posunula na čtvrté místo s tříbodovou ztrátou na druhé Bordeaux.

Francie - 34. kolo:
Bordeaux - Lens 1:0 (13. Jussie), Marseille - Sochaux 4:2 (14. Cana, 70. Cissé, 74. Nasri, 84. Ribéry - 6. Leroy, 90+1. vlastní Rodriguez).