Lyon po dvou porážkách vyhrál bez Baroše 1:0 nad St. Etienne

Výhrou 1:0 nad St. Etienne napravili fotbalisté Lyonu zaváhání z předchozích dvou kol a zaznamenali druhou výhru v sezóně. Hrdinou v týmu obhájců titulu se stal útočník Karim Benzema, který zařídil jedinou branku zápasu. Lyon, za který tentokrát nenastoupil český útočník Milan Baroš, po minulých neúspěších změnil rozestavení na ofenzivní 3-4-3.

Fotbalisté Paris St. Germain nevyhráli ani v pátém utkání francouzské ligy, s Lille dnes zachránili remízu 1:1 až v závěru. Střídající útočník Frau vyrovnal v 87. minutě, hosté vedli po trefě Makouna z první půle. Vyrovnat mohl již v 71. minutě nejlepší kanonýr PařížanůPauleta, ale jeho penaltu chytil brankář Sylva. Pro oba celky to byla již čtvrtá remíza z pěti utkání.

Francouzská liga - 5. kolo:
Paris St. Germain - Lille 1:1 (87. Frau - 42. Makoun), Lyon - St. Etienne 1:0 (54. Benzema).