Toulouse v generálce na Spartu remizovalo s posledními Métami

PAŘÍŽ

Fotbalisté Toulouse v neděli v generálce na utkání se Spartou Praha v Poháru UEFA remizovali v lize bez branek s posledními Metami. Francouzský tým přivítá českého mistra ve čtvrtek.

V dalším utkání se nováček z Caen dostal ze zóny sestupu. Pomohla mu k tomu výhra 3:2 nad pátým Le Mans, na níž se dvěma góly podílel člen francouzské reprezentační jednadvacítky Yoan Gouffran.

Nedělní program zakončil duel Lens proti St.Etienne. Bývalý zaměstnavatel Vladimíra Šmicra, Racing Lens, prohrával po prvním poločase o dva góly. Po změně stran však domácí zabrali a dokonalý obrat dovršil v 85. minutě Dindane.

Francouzská liga, 13. kolo
Caen - Le Mans 3:2 (33. a 65. Gouffran, 58. Eluchans - 46. Basa, 73. De Melo), Toulouse - Mety 0:0, Lens - St. Etienne 3:2 (63. Coulibaly, 65. Demont, 85. Dindane - 17. Gigliotti, 22. Landrin).