Lyon si dal vlastní gól, ale nakonec Toulouse porazil

Ani vlastní gól v úvodu zápasu nesrazil fotbalisty Lyonu a v sobotním duelu 20. kola francouzské ligy s Toulouse nakonec vyhráli 3:1. Český útočník Milan Baroš v týmu obhájce titulu odehrál celý zápas a mezi střelce se nezapsal.

Lyon prohrával od deváté minuty, kdy si dal vlastní branku Reveillere. Ještě do přestávky ale vyrovnal Ben Arfa, ve druhé půli pak výsledek otočili Juninho a Benzema. V dresu hostů v nastavení už jen korigoval výsledek Fabinho.

Fotbalisté Valenciennes vstoupili do nového kalendářního roku sobotní výhrou 2:0 nad St. Etienne, díky níž se posunuli v průběžné tabulce na čtvrté místo.

Francie - 20. kolo:
Valenciennes - St. Etienne 2:0 (8. Doumeng, 89. Pujol), Bordeaux - Auxerre 4:1 (13. a 52, Cavenaghi, 52. Planus, 90.+2 Bellion - 2. Nicuale), Caen - Nancy 0:0, Le Mans - Sochaux 0:2 (45. Erding, 55. Isabey), Lille - Mety 1:1 (90.+4 Cabaye - 24. Gygax), Lyon - Toulouse 3:2 (17. Ben Arfa, 56. Juninho, 66. Benzema - 9. vlastní Reveillere, 90+1. Fabinho), Monako - Lorient 1:0 (90+1. Sambou), Štrasburk - Nice 0:1 (53. Ederson).