Paris St. Germain porazil Lens třemi góly během sedmi minut

PAŘÍŽ

Fotbalisté Paris St. Germain se ve francouzské lize dočkali důležité výhry 3:0 nad Lens. Všechny tři branky obstarali během sedmi minut druhé půli střídající hráči, kteří jsou většinou v základní sestavě.

Skóre otevřel portugalský kanonýr Pauleta, který byl na hřišti pouze pět minut. Následně dvěma góly v jediné minutě zvýšil Diane.

Pařížský celek se tak vyhoupl na jedenáctou příčku. Ovšem spodní část tabulky je nezvykle vyrovnaná, když sedmnácté Lille a desáté Marseille od sebe dělí pouhé tři body.

Ve stejném časovém úseku jako PSG rozhodli o vítězství fotbalisté Rennes nad Olympiquem Marseille. Bývalý francouzský reprezentant Sylvain Wiltord nejprve v 82. minutě využil poprvé přesilovou hru po vyloučení Juana Angela Krupoviesy, dvě minuty před koncem pak upravil skóre na konečných 3:1.

Francie - 20. kolo:
Rennes - Marseille 3:1 (82. a 88. Wiltord, 39. Pagis - 16. D. Cissé), Paris St. Germain - Lens 3:0 (65. a 66. Diane, 59. Pauleta).