Benzema z penalty zařídil v poslední minutě výhru Lyonu

PAŘÍŽ

Vítěz posledních sedmi ročníků francouzské ligy Lyon otočil domácí zápas s Nice a po výhře 3:2 vede tabulku o tři body před Marseille, které hraje od 21:00 s Bordeaux.

Domácí fotbalisté prohrávali už o dvě branky, ale Brazilec Juninho dokázal dvěma přesnými zásahy vyrovnat. Rozhodující gól vstřelil v 90. minutě z penalty hvězdný útočník Karim Benzema, se čtyřmi trefami nejlepší střelec soutěže.

Marseille ve šlágru pátého kola remizovalo s Bordeaux na jeho hřišti 1:1. O obě branky zápasu se postarali útočníci. Nejdříve poslal v úvodu Marseille do vedení Bakari Koné a za dvacet minut vyrovnal domácí Chamakh.

Francouzská liga - 5. kolo:
Auxerre - Nancy 1:1 (55. Lejeune - 65. Zerka), Le Mans - Toulouse 1:2 (35. Le Tallec - 11. Mansare, 19. vlastní Ben Frej), Lyon - Nice 3:2 (39. 73. Juninho, 90. z pen. Benzema - 3. Bamogo, 20. Remy), Monako - Lorient 2:0 (25. Park, 71. Nimani), Rennes - Le Havre 1:1 (27. Briand - 33. Lesage), Valenciennes - Grenoble 1:1 (86. Pujol z pen. - 90. Curtois), Bordeaux - Marseille 1:1 (25. Chamakh - 3. Koné).