PSG porazil ve francouzské lize Caen a je třetí

PAŘÍŽ

Fotbalisté Paris St. Germain porazili ve 22. kole francouzské ligy na svém stadionu Caen 2:0 a v neúplné tabulce se posunuli na třetí příčku. Skóre otevřel čtyři minuty po přestávce domácí kanonýr Hoarau, který se svým třináctým ligovým gólem v sezóně dotáhl na vedoucího střelce Ligue 1 Savidana z Toulouse. Druhou branku přidal v 58. minutě Luyindula.

Monako porazilo gólem střídajícího útočníka Licaty Grenoble 1:0, stejným rozdílem vyhrálo Valenciennes nad Nice. Poslední tým tabulky Le Havre doma nestačil na Nancy, kterému podlehl 2:3 smolným gólem z nastaveného času a zaznamenal už šestnáctou prohru v sezóně.

Francouzská fotbalová liga - 22. kolo:
Auxerre - Lorient 0:0, Le Havre - Nancy 2:3 (12. a 89. Alassane - 16. Feret, 31. Brison, 90. N'Guemo), Le Mans - Nantes 0:2 (53. Poulard, 65. Da Rocha), Monako - Grenoble 1:0 (68. Licata), Paris St. Germain - Caen 2:0 (49. Hoarau, 58. Luyindula), Valenciennes - Nice 1:0 (77. Pujol), Rennes - Toulouse 0:0.