Lyon nestačil na Lille a vede už jen o bod před PSG

PAŘÍŽ

Fotbalisté Lyonu podlehli v 27. kole francouzské ligy v Lille 0:2 a vedou tabulku už jen o bod před celkem Paris St. Germain, který zvítězil Giulyho brankou v Lorientu. Hrdinou Lille v zápase s úřadujícím mistrem byl střídající slovenský útočník Róbert Vittek, který nejprve v 61. minutě otevřel skóre a v poslední minutě asistoval u gólu Brazilce Bastose.

Jen o skóre třetí zůstává Olympique Marseille, který doma bez branek remizoval s Valenciennes. Toulouse porazilo na svém stadionu Bordeaux vysoko 3:0 a vystřídalo soupeře na čtvrtém místě tabulky. Jeden z gólů vstřelil kanonýr André-Pierre Gignac, který vede s 16 brankami tabulku střelců

Francouzská fotbalová liga - 27. kolo:
Grenoble - Caen 2:1 (30. Paillot, 90.+5 Touré - 85. Deroin), Lorient - Paris St. Germain 0:1 (22. Giuly), Marseille - Valenciennes 0:0, Nancy - Le Mans 2:2 (2. Hadži, 53. Luiz - 26. Contadeur, 62. Helstad), Nice - Monako 0:0, Toulouse - Bordeaux 3:0 (32. Sireux, 45. Gignac, 90.+4 Sissoko), Lille - Lyon 2:0 (61. Vittek, 90. Bastos).