Marseille nestačila na Lyon a na Bordeaux ztrácí tři body

PAŘÍŽ

Fotbalisté Marseille prohráli v 36. kole francouzské ligy s Lyonem 1:3 a dvě kola před koncem mají na druhém místě tříbodovou ztrátou na vedoucí Bordeaux. Západ rozhodl lyonský útočník Benzema, který v prvním poločase zaznamenal dvě branky.

Domácí, kteří měli v průběhu druhé půle velkou převahu, snížili až v 81. minutě díky střídajícímu útočníkovi Wiltordovi. Definitivně ale o výsledku rozhodl hostující Brazilec Juninho, který v nastaveném čase z přímého kopu prostřelil francouzskou brankářskou jedničku v dresu Marseille Mandandu.

Francouzská liga - 36. kolo:
Lille - Nice 1:1 (71. Cabaye - 24. Modeste), Nantes - Rennes 1:1 (41. Bagayoko - 83. Sow), Marseille - Lyon 1:3 (81. Wiltord - 31. z pen. a 42. Benzema, 90.+3 Juninho).