Lille neudrželo vedení nad Auxerre a prohrálo 2:3

AUXERRE

Fotbalisté Lille v 10. kole francouzské ligy prohráli na hřišti Auxerre 2:3, přestože ještě 12 minut před koncem vedli. Nepotvrdili tak dobré výkony z Evropské ligy, kde jsou neporaženi a vedou skupinu B, do které patří i pražská Slavia. V ligové tabulce jim patří až 15. příčka.

Brankář Lille Ludovic Butelle sbírá ze vzduchu míč před dotírajícím Volešákem ze Slavie.

Lille v utkání dvakrát vedlo po gólech útočníků Gervinha a Fraua, jenže za Auxerre vždy vyrovnal polský reprezentant Jeleň. V 82. minutě pak rozhodl Rumun Niculae. Z pěti posledních ligových zápasů Lille vyhrálo jen jedinkrát.

Trenér hostů Garcia nasadil sestavu: Butelle - Beria, Rami, Chedjou, Emerson - Balmont, Cabaye (81. Dumont), Mavuba, Hazard (76. Obraniak) - Gervinho, Frau (69. Vittek).

Francouzská fotbalová liga - 10. kolo:
Auxerre - Lille 3:2 (37. a 78. Jeleň, 82. Niculae - 26. Gervinho, 41. Frau), Lens - Toulouse 0:2 (36. Sissoko, 56. Gignac), zápas Marseille - Paris St. Germain byl odložen.