Bordeaux potřetí za sebou prohrálo a titul je jen teorií

LE MANS

Fotbalisté Bordeaux potvrdili, že jsou ve výsledkové krizi. V dohrávce 26. kola francouzské ligy prohráli 1:2 na půdě osmnáctého Le Mans a připsali si již třetí porážku za sebou, která je znovu vzdálila boji o titul. Vedoucí Marseille totiž naopak v dohrávce 30. kola vyhrálo gólem Mbii dvě minuty před koncem nad Sochaux a Bordeaux na něj ztrácí již devět bodů.

Zklamaní fotbalisté Girondins Bordeaux. Vpravo Benoit Tremoulinas.

Bordeaux, v jehož sestavě odehrál celý zápas i Jaroslav Plašil, se přitom dostalo do vedení zásluhou Enriqueho již v 8. minutě. Z vedení se však radovalo jen deset minut, než srovnal Le Tallec, a v závěru půle skóre otočil Dossevi.

Celek Le Mans, kterému zřejmě ani tyto tři cenné body nepomohou k záchraně, již náskok nepustil. Bordeaux tak vyhrálo pouze dva z posledních deseti ligových zápasů.