Rubriky:

Francie

Prostitutka přiznala "nezletilý sex" s francouzskými fotbalisty

29. dubna 2010 20:05 - PAŘÍŽ

Osmnáctiletá pařížská prostitutka přiznala, že měla za peníze sex s několika hvězdami francouzské fotbalové reprezentace. Podle týdeníku Paris Match však Zahia Deharová současně uvedla, že žádný z jejích klientů nevěděl, že byla v té době ještě nezletilá.

 

Deharová v rozhovoru přiznala, že se dvakrát za peníze vyspala s Franckem Ribérym z Bayernu Mnichov, který si jí prý nechal přivézt z Paříže do Mnichova na oslavu narozenin. "Jsem hezký dárek, ne?" prohlásila s tím, že není jeho fanynkou. "Bylo mi jedno jestli je fotbalová hvězda nebo ne. Zákazník je prostě zákazník," dodala.

Mezi její klienty prý také patřili Karim Benzema z Realu Madrid a Sidney Govou z Lyonu. "Nikomu jsem nikdy neřekla, že jsem nezletilá," uvedla Deharová, která s prostitucí začala v pařížských nočních klubech v šestnácti letech a účtovala si dva tisíce eur za noc.

Skandál se kolem reprezentantů rozhořel zhruba před týdnem, kdy o jejich "nezletilém sexu" informovala francouzská média. Fotbalisté už vypovídali na policii, hrozí jim pokuta 45 000 eur (1,145 miliÓnu korun) a až tříleté vězení.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Francie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..