Rubriky:

Francie

VIDEO: Fotbalisté pro smích, nezvládli rozehrávku přímého kopu

11. února 2011 18:04 - PAŘÍŽ

Fotbalisté Mulhousu hrajícího čtvrtou francouzskou ligu ukázali, že zkoušet při zahrávání přímého kopu složité signály, se nemusí vždy vyplatit. V utkání proti poslednímu Lohans hned tři hráči nabíhali na rozehrávku, ani jeden však do míče nekopl a výrazně tak pobavili fanoušky na stadiónu i komentátora zápasu.

 

Nigel Roddis, Reuters

Na amatérském záběru celé situace lze vidět, jak se tři hráči Mulhousu chystají zahrávat přímý kop, ovšem podle všeho se špatně domluvili. Všichni kolem míče proběhnou, přičemž dva se málem srazí, ale kopnout balon na branku se nechystá ani jeden z nich.

Následuje zmatečná situace, při které se Mulhouse snaží zamezit hrozícímu nebezpečnému brejku soupeře, vše ale uklidňuje rozhodčí, který nechává standardní situaci opakovat pro předčasné vyběhnutí obránců ze zdi.

Mulhouse, jehož dres v minulosti oblékaly slavné osobnosti světového fotbalu jako ghanská legenda Abedi Pelé, bývalý kouč francouzské reprezentace Raymond Domenech či hvězdný bulharský brankář Borislav Michajlov, nakonec vybojoval výhru 1:0. Nadále však zůstává v nejvyšší amatérské soutěži Francie v ohrožení sestupem, když má na poslední tři příčky pouze tříbodový náskok.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Francie

Filtr článků - Francie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..