Plašilova asistence přinesla Bordeaux remízu na půdě Lorientu

Český fotbalový reprezentant Jaroslav Plašil má velký podíl na tom, že Bordeaux v utkání 2. kola francouzské ligy získalo na půdě Lorientu alespoň bod. Plašil totiž v poslední minutě našel přihrávkou Henriqueho a ten zařídil konečnou remízu 1:1.

Jaroslav Plašil z Bordeaux oslavuje gól, na který nahrál.

Zatím nepříliš přesvědčivé výkony podává Paris St. Germain. Tým, který přes léto mohutně posiloval, sice vedl nad Rennes po brance Gameira, ovšem dvě minuty před koncem srovnal na 1:1 Pitroipa. PSG tak má po dvou zápasech na kontě jediný bod a očekává nasazení své největší posily Pastoreho, který dnes stále chyběl.

Naopak druhá vítězství  zaznamenaly St. Etienne, Caen a Toulouse, které o skóre vede tabulku.

Francouzská fotbalová liga - 2. kolo:
Lorient - Bordeaux 1:1 (82. Jouffre - 90. Henrique), Lyon - Ajaccio 1:1 (83. Lopéz - 59. Sammaritano), Rennes - Paris St. Germain 1:1 (88. Pitroipa - 73. Gameiro), Sochaux - Caen 1:2 (90. Búdebúz - 15. Hamouma, 67. Frau), St. Etienne - Nancy 1:0 (88. Marchal), Toulouse - Dijon 2:0 (71. Bulut, 85. Machado z pen.),