Monako - Lens 0:2Fotbalové Monako zatím v soutěžním utkání vyhrálo jen nad Spartou, jinak klopýtá

Fotbalisté Monaka podlehli ve francouzské lize Lens 0:2 a po třech zápasech mají na kontě pouze bod. Knížecí klub, který ve třetím předkole Ligy mistrů vyřadil pražskou Spartu, se na startu nového ročníku trápí. Klopýtá v domácí soutěži a ideálně nerozehrál ani play off o milionářskou soutěž. V prvním zápase na domácím stadionu podlehl Šachtaru Doněck 0:1.

Trenér Monaka Niko Kovač a Ruben Aguilar mají o čem přemýšlet, týmu se nedaří.

Trenér Niko Kovač udělal před zápasem s Lens několik změn, hráči z lavičky ale duel nezvládli. Racing poslal v 51. minutě do vedení Ignatius Ganago a druhou branku vstřelil v nastavení Simon Banza. Monako se nedokázalo prosadit ani po vyloučení záložníka Doucoureho, který hosty oslabil v 61. minutě.