Řečtí fotbalisté nedali dvě penalty, přesto Arménii porazili

Kufstein

Řečtí fotbalisté zvítězili v poslední přípravě před mistrovstvím Evropy 1:0 nad Arménií, když v Kufsteinu neproměnili dva pokutové kopy. Celku, který se v základní skupině šampionátu utká ve Vratislavi s českými reprezentanty, tak zajistila těsnou výhru hlavička obránce Kyriakose Papadopulose z 23. minuty.

S Arménií se čeští fotbalisté utkají v kvalifikaci MS 2014. Arménský brankář Roman Berezovskij dnes v Rakousku v druhé půli čelil dvěma penaltám, ale ze soubojů se Samarasem i Katsuranisem vyšel jako vítěz.

Izrael prohrál v Lipsku s Německem 0:2. Obranu izraelského týmu, který v sobotu podlehl české reprezentaci 1:2 až gólem z nastaveného času, překonali Mario Gomez a střídající André Schürrle.