Rubriky:

EURO 2012

Chorvatské ministerstvo kultury řeší osud fanynky "nahoře bez"

13. června 2012 16:57 - Záhřeb

Pro jednu z nadšených fanynek může mít nedělní úspěšné vykročení chorvatské reprezentace na fotbalovém mistrovství Evropy nepříjemnou dohru. Rozjařená zaměstnankyně ministerstva kultury Jelena Mikšaová totiž v ulicích Poznaně a poté i na stadiónu během utkání s Irskem dávala spolu se svou sestrou Viktorijí na odiv své bujné poprsí, což se vedení úřadu ani trochu nelíbilo.

 

Kacper Pempel, Reuters

Jak je vidět na mnoha snímcích, kolujících v těchto dnech po internetu, obě vášnivé přívrženkyně chorvatského týmu asi zapomněly stud doma. Odložení dresů i podprsenek přitom uvítali nejen fanoušci střelce dvou branek Maria Mandžukiče a jeho týmu, ale i přítomní Irové.

Počínání Jeleny Mikšaové se zato podle webu jutarnji.hr vůbec nezamlouvalo jejímu zaměstnavateli, kterým je chorvatské ministerstvo kultury. "Máme kodex chování státních zaměstnanců a Jelena Mikšaová se bude muset ze svého chování zpovídat před etickou komisí," uvedla mluvčí ministerstva Nataša Petrinjaková.

O tom, jaké sankce hrozí Viktoriji Mikšaové, Jelenině sestře, která se angažuje ve vedení mládeže chorvatské opoziční strany HDZ, se média nezmiňují.

ČTK

Zrušit


Časová osa: EURO 2012

Filtr článků - EURO 2012


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..