Rubriky:

EURO 2012

VIDEO: Mezi Portugalci to před semifinále ME vře, pokopali se na tréninku

26. června 2012 13:50 - Doněck

Portugalští fotbalisté stojí před největším úspěchem od účasti ve finále "domácího" Eura v roce 2004, a tak je napětí před středeční semifinálovou bitvou proti obhájcům titulu ze Španělska v týmu pochopitelné: nervy jsou na pochodu. Kouč Paulo Bento dokonce musel tréninkovou jednotku předčasně přerušit poté, co si dva hráči vjeli do vlasů.

Obránce Miguel Lopes šel do jednoho ze soubojů o míč poněkud ostřeji a spoluhráče Ricarda Quaresmu při tom poslal na trávník. Útočník Besiktase však neudržel nervy na uzdě, po spoluhráči se vztekle ohnal nohou a zezadu ho nakopl, přičemž mu mohl způsobit zranění lýtkového svalu či achilovky. Případnému vyhrocení konfliktu zabránil další zadák Ricardo Costa, který se okamžitě mezi oba kohouty postavil a Quaresmu uklidňoval.

"Takové věci se stávají. Všichni chceme nastoupit a vyhrát, a jak jsme nažhavení, občas k něčemu podobnému dojde," vysvětloval později novinářům Costa. Trenér Bento rovněž nepřikládal výstřelku nijak zásadní význam, podle jeho slov si Lopes i Quaresma před odchodem do sprch ještě na hřišti podali ruce.

"Musíme se uklidnit. Už tak je tlak na mužstvo extrémní," dodal kouč před nadcházejícím soubojem dvou sousedů z Pyrenejského poloostrova.

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: EURO 2012

Filtr článků - EURO 2012


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..