Rubriky:

ME 2016

Rosický v nejlepší sestavě veteránů na mistrovství Evropy

9. června 2016 12:32 - Paříž/Praha

Nejlepší jedenáctku hráčů nad 35 let na blížícím se EURO sestavili pořadatelé evropského šampionátu. Mezi hrající legendy se dostal i český kapitán Tomáš Rosický, který v říjnu oslaví již své 36. narozeniny.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V bráně jasná volba - Gianluigi Buffon bude i ve svých osmatřiceti pro trenéra Conteho s největší pravděpodobností první volba. Herní vytížení by měl mít i Buffonův spoluhráč z Juventusu a další pětatřicátník Andrea Barzagli.

V sestavě nechybí ani ostřílení obránci z Premier League. Osmatřicetiletý Ricardo Carvalho, dnes hráč Monaka, dlouhá léta oblékal dres Chelsea, Patrice Evra z Juventusu má zase bohaté zkušenosti z Manchesteru United.

Obranu doplňuje Rumun Razvan Rat z Vallecana. Rumuni se do sestavy dostali dva. K Ratovi přibyl i záložník Lucian Sanmartean. Toho ve středové řadě doplňují sedmatřicetiletý Ukrajinec Anatolij Tymoščuk, který má zkušenosti mimo jiné z Bayernu, a právě Rosický, o jehož dalším angažmá se stále jedná.

Do útoku pak tvůrci nominovali velezkušeného Eidura Gudjohnsena, který mimo jiné oblékal dresy Chelsea či Barcelony, kapitána irské reprezentace Robbieho Keanea a Aritze Adurize z Bilbaa.

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: ME 2016

Filtr článků - ME 2016


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..