Rubriky:

MS 2006

Živě

Deset týmů vybralo hotel pro MS, Herzogspark objednala Argentina

5. prosince 2005 07:45 - BERLÍN

Zatímco vedení české fotbalové reprezentace hledá vhodný hotel, kde bude národní tým ubytován během mistrovství světa v Německu, deset z jejích případných soupeřů už má o svém pobytu jasno. Možnost, že se Češi ubytují v hotelu Herzogspark v městečku Herzogenaurach nedaleko Norimberku, o níž se spekulovalo v českých médiích, zřejmě padla. Jako svůj hotel si ho totiž objednala Argentina.

Na svých internetových stránkách to oznámili pořadatelé šampionátu, který se bude hrát od 9. června do 9. července příštího roku.

Argentinci i šéfové dalších týmů si také vybrali stadióny, na nichž se budou mezi zápasy na šampionátu připravovat. Nejvíce času věnovali výběru Američané, kteří šestnáct měsíců hledali ideální ze 110 ubytovacích zařízení, jež dostali stejně jako další potencionální účastníci turnaje na výběr; nakonec se rozhodli pro Hamburk.

Němci zase na rozdíl od zažitých tradic budou pobývat v Berlíně, kde se budou připravovat na stadionu amatérského výběru Herthy Berlín.

Týmy, které dosud oznámily vybraný hotel:
Japonsko (Bonn), Švédsko (Brémy), Německo (Berlín), Argentina (Herzogenaurach - Herzogspark), USA (Hamburk), Nizozemsko (Hinterzarten), Írán (Friedrichshafen), Francie (Aerzen/Hameln), Saúdská Arábie (Bad Nauheim), Togo (Wangen).

ČTK

Zrušit


Časová osa: MS 2006

Filtr článků - MS 2006