Fotbal MS on-line: Francie vs. Togo

23. června 2006 20:00 - PRAHA/KOLÍN N. RÝNEM

Fotbalovým mistrům světa z roku 1998 vážně hrozí, že v pátek upadnou mezi světový průměr. Pokud Francouzi v pátek v Kolíně nad Rýnem neporazí Togo, nepostoupí ze základní skupiny a druhý šampionát za sebou pro ně skončí blamáží. Před čtyřmi lety dokonce jako první obhájci zlatých medailí v historii nevstřelili ani gól. Sledujte od 21 hodin zápas Francie - Togo v on-line reportáži na Sport.cz.

Letos sice svěřenci Raymonda Domenecha prohlašovali, že udělají vše pro to, aby se asijská noční můra nevrátila, ale jejich vystoupení v Německu zatím nasvědčuje opaku. Dvě remízy, jediný vstřelený gól a nepřesvědčivá hra stačily jen na dva body.

On-line reportáž z utkání Francie vs. Togo sledujte zde.

"Velké týmy jako Itálie nebo Německo měly v minulosti také pomalý rozjezd, a pak došly daleko," namítl Thierry Henry. A kouč Domenech nabádá: "Neodsuzujte nás, dokud jsme nespáchali žádný zločin," řekl kouč, kterého zřejmě obměkčily prosby tisku i hráčů a poprvé postaví do útoku Trezegueta.

Švýcaři a Korejci ovšem mají jeho tým v hrsti, v souběžně hraném duelu v Hannoveru jim může stačit i remíza. A to tehdy, když Francie nevyhraje nebo Togo neporazí o více než o gól. Při triumfu Švýcarska nebo Koreje stačí Francouzům jakkoli zvítězit.

Obě páteční utkání skupiny G začnou ve 21:00. Zápas Švýcarska s Korejskou republikou v Hannoveru bude řídit Argentinec Horacio Elizondo, duel Togo - Francie v Kolíně nad Rýnem Jorge Larrionda z Uruguaye.

Tabulka skupiny G
1. Švýcarsko 2 1 1 0 2:0 4
2. Korea 2 1 1 0 3:2
3. Francie 2 0 2 0 1:1
4. Togo 2 0 0 2 1:4 0

ČTK, Sport.cz

Časová osa: MS 2006

Filtr článků - MS 2006


Patička stránky: