Rubriky:

MS ve fotbale

Cassana už mistrovství světa nezajímá, na červen chystá svatbu

26. dubna 2010 11:48 - ŘÍM

Kontroverzní italský fotbalista Antonio Cassano se definitivně vzdal naděje na start na mistrovství světa. Sedmadvacetiletý útočník Sampdorie Janov si na červen naplánoval svatbu a datum prý nezmění ani v případě, že by ho trenér Marcello Lippi nečekaně povolal do reprezentace.

 

Andrew Medichini, ČTK/AP

"Nic měnit nebudu. O reprezentačním dresu jsem snil od narození, ale teď už mě nezajímá," řekl agentuře Reuters Cassano. Svatba je naplánovaná na 19. června, šampionát v Jihoafrické republice začne o osm dnů dříve.

Bývalý hráč AS Řím a Realu Madrid naposledy za "Azzurri" nastoupil před dvěma lety. Pak se však k týmu vrátil Lippi a kvůli nálepce problémového hráče už forvarda nepovolal. Názor trenér nezměnil ani v posledních sezonách, kdy se Cassano zklidnil a patří k hvězdám italské ligy.

"Možná v týmu nechce primadony, ale já jsem takový byl vždycky a nebudu se měnit. Dělám to prostě po svém," přidal Cassano, který však navzdory sporu s Lippim na reprezentaci zcela nezanevřel. "Jsem Ital, tak jí přece budu fandit," dodal.

ČTK

Zrušit


Časová osa: MS ve fotbale

Filtr článků - MS ve fotbale