Rubriky:

MS 2014

VIDEO: Zběsilý fanoušek Argentiny vběhl na trávník a vyrval Messimu dres

9. června 2013 17:27 - Buenos Aires

Argentinský útočník Lionel Messi sice odehrál při bezbrankovém kvalifikačním zápase o MS proti Kolumbii jen necelou půlhodinu, i tak se stal na stadiónu Monumental v hlavním městě Buenos Aires suverénně nejobletovanějším hráčem. A zažil také krušné chvilky - krátce po zápase ho doslova zavalil dav místních novinářů a když už se pětadvacetiletý útočník trousil do kabin, jeden z příznivců Argentiny mu z rukou doslova vyrval dres a získal tak hodně cenný suvenýr.

Messi šel na domovském stadiónu River Plate do kabin a evidentně lehce podrážděný bezbrankovou remízou si cestou svlékal dres. Mezitím vběhl na trávník mladý příznivec Argentiny a několik hráčů žádal o jejich trikot. Fotbalisté ho ale ignorovali a tak si fanoušek poradil po svém.

Zezadu se přiblížil k největší hvězdě Albiceleste a když si Messi sundal dres, okamžitě mu ho vyrval z ruky. To zaskočilo jak členy realizačního týmu, kteří Messiho doprovázeli, tak i komentátory utkání. Nadšený fanoušek ovšem začal okamžitě na trávníku slavit, stal se totiž majitelem cenné památky.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: MS 2014

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..