Rubriky:

MS 2014

VIDEO: Herec Messi? Argentinská hvězda žádala po svém pádu penaltu

9. června 2014 08:05 - La Plata

Jednu z největších postav světového fotbalu Lionela Messiho veřejnost nevnímá jako hráče, který by mohl aspirovat na založení „školy létání“. Přesto rozhodčí posoudil, že v přátelském utkání Argentiny se Slovinskem Messi svému pádu přes nohu soupeře trochu přidal. Barcelonský střelec se tak penalty nedočkal.

Začínala 22. minuta přípravného utkání, v němž měřilo své síly argentinské mužstvo se slovinským. Domácí vedli 1:0 a Messi se řítil po pravém křídle na branku soupeře. Při snaze přejít přes slovinského obránce ale narazil na překážku.

Po kontaktu s nohou soupeře se Messi v pokutovém území až příliš ochotně poroučel k zemi, načež prosebně vzhlédl k sudímu. Ten však penaltovou myšlenku argentinského útočníka utnul už v zárodku a nařídil odkop od slovinské branky.

Právě Messi byl ale tím, kdo v utkání vsítil další gól. V 75. minutě svou trefou na 2:0 uzavřel skóre přípravného zápasu před nadcházejícím brazilským fotbalovým mistrovstvím světa. Do něho vstoupí Argentina už za necelý týden. V neděli 15. června nastoupí proti Bosně a Hercegovině. Slovinsko se na šampionát nekvalifikovalo.

md, Sport.cz

Považujete verdikt sudího za správný?

Zrušit


Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..