Rubriky:

MS 2014

Bosně zřejmě bude proti Argentině chybět Salihovič

12. června 2014 19:35 - Guaruja

Fotbalisté Bosny a Hercegoviny se zřejmě budou muset v úvodním zápase na mistrovství světa proti Argentině obejít bez Sejada Salihoviče. Devětadvacetiletý záložník či levý bek bundesligového Hoffenheimu si na tréninku poranil stehenní sval. Zdravotní problémy má i honduraský kanonýr Carlo Costly, který si z tréninku odnesl zranění kotníku. K prvnímu zápasu by však měl být připraven.

 

Scott Rovak, Reuters

Salihovič dnes zahájil s Bosnou trénink, ale musel z něj předčasně odstoupit a odjet na vyšetření do nemocnice. To odhalilo, že má silně pohmožděný sval. Trenér Safet Sušič tak zřejmě bude muset udělat změnu v základní sestavě, ve které hrál Salihovič v posledních zápasech na levém kraji obrany. Šanci nejspíš dostane Sead Kolašinac.

Vytvořte si tým na MS ve fotbale! Každý den rozdáváme ceny!

Veseleji vypadá situace kolem nejlepšího střelce honduraské reprezentace Costlyho. Ten si sice na tréninku při srážce se spoluhráčem poranil levý kotník, ale na nedělní zápas s Francií má být v pořádku.

"Není to nic vážného. Sám mi řekl, že je to v pořádku a cítí se dobře. Bude moci hrát," řekl mluvčí výpravy Edwin Banegas. Případná absence 190 centimetrů vysokého útočníka Realu Espaňa by byla pro Hunduras velkou ranou. Costly dal v 70 zápasech 31 gólů. Kvůli zranění přišel už o šampionát před čtyřmi roky.

ČTK

Kdo vyhraje fotbalové MS v Brazílii?

Zrušit


Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..