FANTASY: Jaromír Jágr dává céčko Messimu. V útoku ho doplní Agüero

21. června 2014 15:29

Hokejista Jaromír Jágr svěřil dnes úlohu kapitána největší hvězdě turnaje. Messi, Agüero a spol. nastoupí od 18 hodin proti Íránu, který by neměl být pro Argentince těžkým soupeřem a oba zmiňovaní útočníci by si měli na mistrovství světa vylepšit své gólové statistiky. Argentinské trio v Jágrově týmu uzavírá záložník Realu Madrid Di María.

 

Zajímavé je nasazení dvou íránských zadáků. Pokud se totiž Messi, Agüero, nebo Di María trefí, připraví tím o body právě obranu íránského týmu. Jágr však možná sází na ofenzivní umění Montazerího a Sadeghího, a věří, že se v utkání prosadí. Kde je pravda, se dozvíme až po skončení utkání.

Zapojte se do hry ještě dnes a vytvořte si vlastní tým. Každý den můžete vyhrát limitovanou edici telefonu Huawei nebo puk s osobním věnováním od Jaromíra Jágra.

Zbytek týmu je vyjma jednoho obránce Nigérie tvořen hráči Německa. Lahm je výborným tahem v každém kole, protože jeho ofenzivní výkony jsou příslibem bodového zisku.

Nejděsivější je ovšem Jágrova záložní řada. Především Müller může v dalším utkání ukázat svou sílu a dokázat tak, že jeho hattrick z prvního duelu proti Portugalsku nebyl jen šťastnou náhodou.

fantasy
Fantasy liga fotbal

Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..