Rubriky:

MS 2014

FANTASY: Jaromír Jágr nevěří v probuzení Kanárků, do sestavy zařadil devět Nizozemců

12. července 2014 15:37

Fotbalové mistrovství světa a s ním i Fantasy MS 2014 spějí ke svému konci a my máme před sebou poslední dvě utkání. V sobotu nás čeká souboj dvou zklamaných týmu Brazílie a Nizozemska o bronz. Debakl Kanárků s Německem není třeba připomínat, i Nizozemci jsou ale nesmírně zklamaní, vždyť Argentině podlehli v semifinále až v penaltovém rozstřelu.

 

Jaromír Jágr věří, že Nizozemsko získá pro Evropu druhý cenný kov. Do sestavy míří hned devět hráčů ze země tulipánů. Při střelecké potenci Brazílie umocněné o ztrátu Neymara je obrana složená výhradně z hráčů Oranjes. V brance je Cillessen. Před ním se představí trojice obránců Vlaar, Blind a De Vrij.

Vytvořte si tým na MS ve fotbale! Každý den rozdáváme ceny!

O větší gólovou potenci, než tomu bylo v semifinále, by se měla postarat dvojice záložníků Robben a Sneijder. O branku v sítí Brazílie se bude snažit dvojice Van Persie a Huntelaar. I když se oba s velkou pravděpodobností spolu na hřišti nepotkají, mohl by se stát Huntelaar rozhodujícím trumfem v boji o cenný kov. Podobně jako v osmifinálovém souboji proti Mexiku.

Hostitelskou zemi reprezentuje v Jágrově výběru pouze dvojice hráčů. V průběhu turnaje celkem nevýrazný Oscar a společně s ním Paulinho.

fantasy
Fantasy liga fotbal

Zrušit


Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..