MS 2018

S Ázerbájdžánem bída v ofenzivě, nejhorší byli Kadlec s Krejčím

11. října 2016 22:44 - Ostrava

Ruku na srdce, byla to bída. Úterní kvalifikační zápas s Ázerbájdžánem fotbalové reprezentaci nevyšel, v útočné fázi byla bezzubá. Hráči, na které se v ofenzivě spoléhalo, zklamali. Premiéra v ostrém zápase nevyšla útočníku Schickovi, neviditelný byl jeho parťák na hrotu Kadlec, stejně tak záložník Krejčí.

Vlastimil Vacek, Právo

Známkuje se jako ve škole. Jednička nejlepší, pětka nejhorší.

Jaromír Zmrhal nehodnocen, hrál příliš krátce.

Tomáš Vaclík

1. Tomáš Vaclík

Hodnocení redakce: 2

Neměl příliš mnoho práce, v citelném chladu musel trpět. Vyrazil prudký centr Aleskerova z přímého kopu.

Theodor Gebre Selassie

2. Theodor Gebre Selassie

Hodnocení redakce: 3

Poprvé zasáhl do kvalifikace. V prvním poločase byl aktivní, měl dvě šance. Po přestávce se vytratil.

Jakub Brabec

3. Jakub Brabec

Hodnocení redakce: 4

Ve vzduchu bezchybný, při brejcích soupeře měl leckdy problémy s rychlonohým Šejdajevem.

Tomáš Sivok

4. Tomáš Sivok

Padal do střel, dokonce hrdinně nastavil hlavu do bomby Aleskerova. Odehrál si svůj standard.

Jan Sýkora

5. Jan Sýkora

Prvně dostal šanci v ostrém utkání. Dopředu nulový, ofenzivu soupeře si pohlídal. S míčem se často nepotkal.

Jiří Skalák

6. Jiří Skalák

V první půli si perfektně narazil s Krejčím, ze solidní pozice Agajeva nepropálil. Postupně uvadal.

Lukáš Droppa

7. Lukáš Droppa

V soubojích ve středu hřiště úspěšně využíval svoje silové parametry, herní složka už byla slabší.

Bořek Dočkal

8. Bořek Dočkal

Měl být dirigentem české hry, jenže taktovku nechal v šatně. Přicházel o míče, jednou vystřelil.

Ladislav Krejčí

9. Ladislav Krejčí

Hodnocení redakce: 5

V ofenzivě s výjimkou jedné povedené narážečky nic neukázal. Navíc několikrát byl v ofsajdu.

Václav Kadlec

10. Václav Kadlec

Neviditelný. Po celý zápas nebyl vůbec cítit, upozornil na sebe pouze „žlutým“ faulem.

Patrik Schick

11. Patrik Schick

Reprezentační premiéra v soutěžním utkání mu nevyšla. Nedostal se do žádné šance, ani žádnou nepřipravil.

Milan Petržela

12. Milan Petržela

Odehrál poslední půlhodinku, pokoušel se o přečíslení, jak je zvyklý z Plzně. Ale ani on tým nespasil.

Milan Škoda

13. Milan Škoda

Kouč Jarolím jej poslal na trávní v 65. minutě, kýženým žolíkem se však nestal. Svoji šanci neproměnil.

Jak byste oznámkovali české hráče za výkon proti Ázerbájdžánu? (jako ve škole 1-5)