Rubriky:

MS 2018

Norové na Jarolíma nepřišli! Doufám, že po zápase se o nás zajímat budou, směje se

9. června 2017 18:24 - Oslo
(Aktualizováno: 9. června 2017 19:50)

Zvláštní věc. Na oficiální tiskovou konferenci české fotbalové reprezentace před kvalifikačním zápasem v Norsku nepřišel v Oslu ani jeden zástupce domácích médií. Celá tak mohla proběhnout jen v češtině. „Asi je zajímá hlavně výkon Norů, kteří tady trénovali ráno. Soustředili se tedy jen na něj. Doufám, že by se o nás mohli zajímat až po zápase...“ zasmál se trenér Karel Jarolím, který do konferenčního sálu stadiónu Ullevaal dorazil spolu se záložníkem Bořkem Dočkalem. Následoval trénink českého týmu.

Pavel Dosadil

Bývalý záložník Rosenborgu Trondheim nemusí nezájmu norských médií litovat. Se svými kamarády a bývalými spoluhráči se stejně v Oslu potká.

„Do Norska jsem se samozřejmě těšil. Země mi přirostla k srdci. Mám na ni spoustu krásných vzpomínek, i hráčských. Potkám se s lidmi, s nimiž jsme něco prožil, ale přijel jsem sem hlavně kvůli fotbalu," usmívá se Bořek Dočkal.

Pro kouče je podstatné, že brankář Tomáš Vaclík, do něhož v Belgii narazil urostlý útočník Lukaku, absolvoval předzápasový trénink bez omezení a měl by být fit.

„Barák a Novák tady nejsou, jinak moc změn proti poslednímu kvalifikačnímu zápasu nečekejte. O sestavě ještě úplně jasno nemám. Malý otazníček tam pořád je," avizuje Karel Jarolím.

Utkání Norsko - Česká republika se hraje v sobotu od 20:45, řídit jej budou angličtí rozhodčí v čele s Marrinerem. Přímý přenos vysílá ČT sport, on-line reportáž můžete sledovat na Sport.cz.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..