Rubriky:

MS 2018

Manželka mu cestu do Ruska zatrhla, proto ho kamarádi vyřezali z kartonu a vzali s sebou

20. června 2018 10:11 - Moskva

Pěkná fúrie. Manželka mu pohrozila rozvodem, když nezůstane doma a vydá se do Ruska za fotbalem se čtyřmi svými kamarády. Mexičan Javier nechtěl mít doma zle, a tak poslechl. Přitom se na šampionátovou anabázi s parťáky chystali celé dlouhé čtyři roky. Během předchozího MS v Brazílii se v Riu domluvili, že na příští mistrovství pojedou zase. A autobusem k tomu!

 

Svou přísahu vzali vážně, takže čtyři roky šetřili, aby si mohli pořídit starý školní autobus, s nímž se mínili vydat na cestu do Ruska. Když ho konečně koupili, pomalovali ho odkazy na pradávnou mexickou kulturu, aby během šampionátové mise šířili po světě povědomí o své zemi.

Koupili si vstupenky, objednali transfer zaoceánskou lodí, byli celí natěšení, jak si společně užijí měsíc vrchovatě naplněný fotbalem. Jenže pár dnů před odjezdem přišla manželka jednoho z pěti kamarádů s tím, že její Javier zůstane doma, nebo se s ním rozvede.

https://www.facebook.com/Sport.cz/posts/10160614495420644

Nebohý fanoušek se ulekl a svou fúrii poslechl. Ale aby mu nebylo líto, že o mistrovství světa přijde, vzali ho kamarádi s sebou. Vyřezali ho totiž z kartonu, na který napsali: Moje žena mě nepustila.

Teď s ním jezdí po Rusku a všude ho ukazují.

zp (Moskva), Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..